Erkek Saç StilleriKadın Saç StilleriSaç Stilleri

Adamını, Senden Çalan Kadından Çalma

Demek erkeğin seni başka bir kadın için terk etti. Gıdıklandın ve günlerini onun için yeni takma isimler düşünerek geçiriyorsun ve eski sevgiline en korkunç hastalık ve acıdan başka bir şey istemiyorsun. Ama yüreğinin dibinde bir yerde … o anlar sırasında yalnızlığındaki düşüncelerinle yalnız kaldığın anlarda ağlıyorsun çünkü onu çok özlüyorsun.

Adamını geri almak ister misin? Onu, adamını çalan o cüce cadıdan geri kazanmak istiyor musun? Gerçek şu ki, hepsi bu kadar zor değil ve onu gerçekten seviyorsanız ve onu gerçekten geri istiyorsanız onu tekrar kendiniz yapabilirsiniz.

İki şeyden biri yüzünden seni onun için terk etti. Ya ilişkinizden ihtiyaç duyduğu bir şeyi alamadı (üzgünüm, bunun sert olduğunu biliyorum) ya da yeni bir şeyin heyecanı ile baştan çıkarıldı. Eğer ilişkinizde eğlence, anlayış veya samimiyet gibi bir şeyi kaçırdığı için, size geri döndüğünde bu durumu düzelteceğinize dair kendinize söz vermelisiniz.

Büyük olasılıkla, erkeğiniz başka bir kadınla birlikte olmanın yeniliği ve heyecanı ile baştan çıkarıldı. Erkekler yeni ışıltılı şeylerle kolayca dikkatini dağıtıyor, bu yüzden çoğu erkek, tüm arkadaşlarının sahip olduğu en yeni ve en iyi cep telefonuna veya cihazına sahip olmak zorunda. Bu gerçek onu geri almanı ve onu diğer kadından çalmasını çok daha kolaylaştıracak.

Süper Sıcak Olun – Yapmanız gereken ilk şey, görünümünüzde biraz farklı görünmek için bazı değişiklikler yapmak için elinizden geleni yapmak. Tonlandırmak için biraz egzersiz yapın. Birkaç yeni kıyafet almak için küçük bir alışveriş çılgınlığına gidin … daha seksi. Belki saç şeklini biraz değiştirebilir, hatta saçını boyayabilirsin. Kız arkadaşlarından bazılarından seni görmüş ve savaşa hazırladığı en ateşli şeyi yapmasına yardım et.

Yaşlı evli çift – Çoğu erkek diğer kadını istediğini düşünür, ancak tipik olarak olan şey, bir kez cadı ile ayrılıp bir zaman geçirdiklerinde, düşündüğü kadar iyi olmadığını öğrenmeleridir. Kısa süre sonra yaşlı bir evli çift gibi olurlar ve yeni birisiyle birlikte olma heyecanı çok çabuk tükenir. Sabah ilk işini ve kötü havandayken görecek. Belki de o heyecan verici akşam yemeği buluşması olmayacak. Mac ve peynir veya dondurulmuş pizza geceleri ile değiştirilecekler.

Yakında erkeğin göz tekrar dolaşmaya başlayacak ve orada onu geri almak için bekliyor olacak. Uyarı olarak, onu geri almadan önce yalvarmasını sağlayın. İyiliğini geri kazanmanın sırrı, onu nasıl içeri soktuğunuzla ilgilidir. Eğer geri gelmesine izin verirseniz, fikrini tekrar değiştirmesi ve cadıya geri dönmesi kolay olacaktır. Senin için çok fazla savaşmasını sağla ve vazgeçebilir.Source by Cory Jean

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı