Erkek Saç StilleriKadın Saç StilleriSaç Stilleri

Bakımı Kolay Sevişen Saç Modelleri

Sevişen saç modelleri çekici, iyi yönetilebilir ve bakımı kolay. Her yaştan kadına kaygısız ve kendinden emin bir tavır verir ve her saç boyunda harika görünür. Bu isim “tüylü” kelimesinden alınmıştır, çünkü tüyler katmanlar halinde veya düzensiz bir şekilde kesildiğinde tüylü veya gür bir görünüm verir.

Bu son moda saç modeli ilk olarak 1970'lerde bir yerde John Sahag tarafından icat edildi. İlk kez 1971'de Jane Fonda filmi Klute'de halka tanıtıldı, ancak ünlü sitcom Friends'teki ünlü Jennifer Aniston tarafından giyildikten sonra trend popüler oldu. Jennifer'ın ardından, Farah Fawcett ve Victoria Princialy gibi birçok ünlü de bu çarpıcı saç modelini benimsedi. Ondan sonra stil zaman rüzgarıyla bir yerlerde kayboldu, ancak son yıllarda bir miktar geri döndü ve bugün en sıcak trendlerden biri haline geldi.

Sevişen saç stilleri yuvarlak veya dolgun yüzlü kadınlar için mükemmel bir seçimdir, çünkü stil yüzün dolgunluğunu yumuşatır ve ince bir görünüm sunar. Uzun kıllara sahip olanlar kolayca bu saç kesimine gidebilir ve çarpıcı kişiliğine güzellik katabilirler. Saçların çok kalın olması durumunda, tüylü bir kesim saçın daha az kalın görünmesini sağlayacak şekilde dengeli bir çekiciliği verecektir.

Sevişmek hairdos saç uzunluğuna bağlı olarak çeşitli tiptedir. Kısa saç kesimi olanlar, arkalarında çok az, yüzünü çerçeveleyen birkaç katmanla kısa tüylere sahip olabilir. Bu daha düzgün bir görünüm verir ve aynı zamanda hacim ekler. Orta tüyler, kişisel zevkinize ve arzunuza bağlı olarak birkaç veya birkaç kat seçeneğine sahip olabilir. Bir kadın birkaç katman giymeyi seçerse, hacim ekleyecektir ve daha az katman olması durumunda, tüylü kesim daha zarif bir görünüm sağlayacaktır. Uzun tüylerin düzgün ve düzgün bir görünüm elde etmek için birkaç katmanı vardır. Uzun kesimlerde birçok katman varsa, o zaman stilin güzelliğini ve ayrıca kadının kişiliğini geri çekecek dağınık ve gür görünecektir.

Sevişmek saç modeli bakımı kolaydır ve birçok kadının bu popüler kesimi tercih etmesinin nedeni budur. O zaman bile, saçın kesilmesine ya da stiline bakılmaksızın belirli miktarda bakım verilmelidir. Diğerleri gibi, tüylü saç modeli de düzenli şampuanlama ve bakım ile yapılmalıdır. Bununla birlikte, saç şeklinin uzun süre kalıcı ve çarpıcı bir etkisi için düzenli aralıklarla düzeltme yapılması da gerekir.Source by Jennie Kakkad

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı