Erkek Saç StilleriKadın Saç StilleriSaç Stilleri

Dakikalar İçinde Bir Partiye Nasıl Hazırlanılır?

Kızlar bir hafta öncesinden bir parti ya da etkinlik için hazırlık yapmaya başlar, erkekleri değil. Herhangi bir fırsat için hazırlanmak, gerçekten gelmeden önce gerçekten onların doğası değil. Erkekler gerçeği görmezden gelebilir, ama iyi görünmeleri de aynı derecede önemlidir. İster iş ister eğlence olsun, olaya göre giyinmelisiniz. Ancak, bir insanın doğasını değiştiremezsiniz, ama en azından akıllıca çalışabilirsiniz. Biraz farklı düşünün, inovasyonunuzu kullanın ve dolabınızda ne varsa ile hazırlanın. Her zaman kutunun dışında düşünmene gerek yok. Sadece basit olsun ve sihir yapılacak.

İşte birkaç dakika içinde herhangi bir partiye hazırlanmanıza yardımcı olacak ipuçlarından bazıları.

birlik

Parti için herhangi bir alışveriş yapmadığınız açıktır. Bu durumda, gardırobunuzdaki her şeyi ayarlamak zorunda kalacaksınız. Endişelenme, eğer dolabında parti kıyafeti yoksa. Dolabında siyah bir gömlek olmalı. Mavi kot kotunuzla eşleştirin. Bu kombinasyon her zaman modadır, daha çok imza tarzı gibidir. Güzel ve modaya uygun bir ceketle görünümünüzü kapatabilirsiniz. Bir ceketiniz yoksa katlanmış manşon görünümünüzü bile kullanabilirsiniz. Bu, oradaki en iyi giyinen adama bile zorlu bir rekabet verecek.

Ayakkabı

Kişiliğinizi yansıttığı için ayakkabı seçerken çok dikkatli olun. Süet ayakkabılar bugünlerde en trend olan ayakkabılar. Spor ayakkabılar ve diğer spor ayakkabılarla bile gidebilirsiniz, ancak resmi ayakkabılar erkeklerde en iyi şekilde görünür. Ayakkabıların temiz ve düzenli olduğundan emin olun.

Aksesuarlar

Saatler erkekler için en iyi aksesuardır. Siyah deri kayışı ile birlikte klasik bir kronometre bütün görünümünüzü süsleyebilir. Bir bileziği bile kullanabilirsiniz, ancak çok resmi göründükleri için kol düğmeleri kullanmaktan kaçının. Büyük kadranlı bir saat kullanıyorsanız, bilekliğin basit ve ince olduğundan emin olun. Zıt bir kombinasyona sahip olmak, trend olmanın anahtarıdır. Gözlük, görünümünüze bir eklenti olabilir.

Saç modeli

Saçınızı uygun şekilde jelleyin ve saçınızı düzgün bir şekilde şekillendirin. Unutma, zarif ve sofistike bir görünüm gibi kızlar. Çiviler veya bu tür bir şey her zaman sevilmez. Partiye düzgün şekilde yapılmayan, sakal yerine sakal sürmeyin. Katlanmış kollu siyah gömlekli temiz traşlı bir adam her kafayı dönecek.

İç çamaşırı

İç çamaşırınız dışardan görünmese de, aşağınızda ne giyeceğiniz, özgüveniniz için önemlidir. Konforlu, havadar ve şık bir şeyler giyin. Birçok lüks iç giyim markası var, en geniş renkli moda iç çamaşırı yelpazesine sahip. Kese, paketinizi tutmak ve görünürlüğünü artırmak için hazırlanmıştır. Hem eğlenceli hem şık renkli bir şey seçin. Parti için ruh halinizi belirleyecek.

Koku

Halka açık bir toplantıya giderken güzel kokmak gerekir. Güzel bir parfüm, etrafınızda insanları çeken bir hava yaratır. Bu yüzden hafif ve yatıştırıcı bir koku seçin. Güçlü olanlara gitme. Tıraş losyonu sonrası uygulama yapmayı unutmayın. Bu, parfüm ile birlikte ilave bir etki sağlayacaktır.

Herhangi bir etkinlikte farklı görünmenin en iyi yollarından biri, onu basit, şık ve sofistike tutmaktır. Bu sıradan ve rahat görünümünüzü kesinlikle takdir edersiniz. Tabiatınızı değiştirmenize gerek yok, partide sadece gerekli ve kıvılcımları yapın.Source by Thom G Watson

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı