Erkek Saç StilleriKadın Saç StilleriSaç Stilleri

Farklı Siyah Erkek Saç Stilleri

Siyah erkek saçları doğal olarak kıvrımlıdır ve bu ona farklı şekillerde stil verme gücü verir. İlk başta, yaratıcı olmayan ve sade olarak grev görebilir, ancak bununla birçok saç stili varyasyonu yapılabilir.

En popüler siyah erkek saç stilleri aşağıdakileri içerir:

Buzz Cut, çok kısa bir saç şeklidir, genellikle makaslarla sıkılır. Bu stilin yönetimi çok kolaydır ve görünüm birkaç saniye içinde korunabilir. Siyah erkek saçlarının bazıları kıvrımlıdır, bu yüzden Buzz kesimleri diğerlerine göre daha kısa yapılır. Bu saçın kıvrılmasını kontrol etmek içindir. Bu stille saç çizgisi boyunca kesiğin kenarları keskin bir şekilde tanımlanmıştır.

Tıraş Stilleri temel olarak vızıltı kesmelerinden daha uzundur. Bir traş stili genellikle sırtlar ve geometrik desenler içerir. Bazen, kelimeler belirgin bir stil ve bireysellik sağlamak için çoğunlukla başın veya boynun arkası boyunca saçlara traşlanır. Saçın yanları, özellikle saç çizgisi veya yanma yanları boyunca genellikle daha kısa uzunluklara konik hale getirilir.

Dreadlocks, Jamaika veya Karayipler kökenli olanlar için popüler siyah erkek saç stilleridir. Tarz, başını örten kalın bükümler ve örgülerle yapılır. Yaka kadar uzun giyilebilir veya belden uzatılabilir.

Cornrowlar, saçların orta-kalın örgülerdeki saç derisine yakın tutulduğu örgülü saç stilleridir. Bu örgüler tipik olarak Fransız örgülerindeki gibi küçüktür.

Siyah erkek saç stilleri söz konusu olduğunda Afros asla dışlanmıyor. Bir afro, iplikçiklerin baş çevresindeki bir nefesle takıldığı doğal siyah saç stilidir.

Bireyin yüz şekli ve saç bakım tercihleri ​​saç stilinin seçiminde göz önünde bulundurulmalıdır. En iyi tasarımı seçerken, istenen sonucu elde etmek için tercihlerinize uyarladığınızdan emin olun. Hangi tasarımın size en uygun olduğundan emin değilseniz, bir saç stilistine danışın!Source by Francis Murphy

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı