Erkek Saç StilleriKadın Saç StilleriSaç Stilleri

Gelin için saç modelleri

Eski klişelerin titremesi zor görünüyor. Güzelliğe daha fazla yaklaşım, düğün gününüzdeki eşinize yabancı biri gibi görünmenizi sağlayabilir.

Büyük gününüze gelince, görünümünüzü doğal tutmak için yemin edin. Saçınızı yukarı veya aşağı giyiyorsanız, basit tutun.

Rüzgar tünelini sıkıca boşver ve saçlarının akmasına izin ver. Eğer elliler saç ve makyaj tüm dergilerdeyse, baştan çıkarmayın. Klasik görünüm için gidin.

Temelde, anahtar kısıtlamadır. Elegance sadelikten kaynaklanıyor. Kendin onaylanmış bir versiyonun, sen olduğuna bak. En güzel kadınlar onu basit tutar. Tousled kilitleri bir yaz düğünü için idealdir.

Yerel mevsimlik çiçeklerden yapılmış kurdela veya taze çiçek saç parçaları için süslü taçlardan vazgeç. Bolca giyilen uzun saçlar çok hoş görünebilir. Genelde saçlarınızı gevşetirseniz, aşağı tutun, ancak seksi bir dalga ekleyin. Yumuşak bir başlık veya uzantılara birkaç klip ekleyin. Saçlarınızı sıradan bir chignon'a süpürün ve bir kurdele ile bağlayın. Görünümü yumuşak tut. Rahat güzellik bugün tarzıdır.

Büyük gününden önce bütün bakışını bir araya getir.

Kuaförünüzle randevu alın ve birkaç farklı görünüm deneyin. Saçını al. Saç parçaları üzerinde kullanıyorsanız, düğünden önce onları deneyin. Güvenli bir şekilde yerlerinde olduklarından emin olun. Kuaförünüze sevdiğiniz stillerin fotoğraflarını çekin. Elbisenin yakasını düşünün. Kıyafetlerini ve saç parçanla bazı fikirlerini dene. Saçınızı büyük gününüzden bir hafta önce boyayın. Köklerinize rötuş yapın ve vurgularınızı tazeleyin. Şu anda sert bir değişiklik için içeri girmeyin. Bu ziyaret, görünümünüzü yenilemek ve yenilemek için olmalı. Kaşlarını unutma, renkli ve şekilli olsun. Eğer şehir dışında evleniyorsanız, düğünden önce stilisti denemek iyi bir fikirdir. Salonun nerede olduğunu bildiğinizden emin olun. Kuru bir işlem yapın.

Makyajınızı bir makyaj sanatçısı tarafından yaptırıyorsanız, düğünden önce onları deneyin. Resimlerle kendinizi görün. Saç ve makyaj tarzınızı beğendiniz mi?

Hazırlanmak son dakika sürprizlerini kurtaracak. Endişelenmen gereken bir şey daha olacak. Büyük günün güzel olacak.Source by Judaysia Vosceo

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı