Erkek Saç StilleriKadın Saç StilleriSaç Stilleri

Kadınlar için 5 Düşük Bakım Doğum Sonrası Saç Modelleri

Hamilelik sırasında yeni hormonlar nedeniyle lüks bir parlaklık, tam vücut ve hızlı büyüyen saçlarla kutsandıktan sonra, doğum sonrası hepsini kesmek cazip gelebilir. Bebeğiniz doğurduktan sonra, hormonunuz değiştiğinden ve bunun ötesinde saçlarınız donuklaşabilir veya kırılabilir veya yaklaşık 3 ay içerisinde düşebilir, yeni kadına uyacak şekilde yeni bir saç modeli elde etmek istersiniz! Yeni bir stil hayatınızı yeniden canlandırabilir ve yeni rolünüzde gezinirken kendinize olan güveninizi yeniden kazanabilir ve sorumlulukların karışımında kendinizi nasıl iyi hissedeceğinizi ve kendinizi nasıl iyi hissedeceğinizi öğrenebilirsiniz. Birçok postpartum beyin varsayılan olarak doğrudan kısa kesime, hızlı ve dürtüsüz bir şekilde yapılmasına neden olur ve sonra saçlarının tekrar uzaması için sonsuza dek nasıl hissettirdiği beklerken pişmanlık kazanır. Kısa keserken size umutsuzca doğumdan sonra isteyebileceğiniz kısa süreli memnuniyeti verebilir, aradığınız değişikliği verebilecek düşük bakım stilleri için bu salon hizmetlerinden bazılarını göz önünde bulundurun.

Orta Boy Asimetrik Bob

Bu saç kesimi sinirli ve harika! Genellikle sağ omuzda en kısa kesim yapılırken, diğer taraf 2-3 inç geçmişe sahiptir, ancak daha uzun süre değiştirilebilir ve aynı modern, soğuk etkiye sahiptir. Bunu altına kişiselleştirerek eğlenceli bir göz alıcı renk ekleyerek ya da hepsini zengin bir renkle boyayabilir ve büyürken köklerini evde kutuya boyayabilirsin. Bu kesim hala bir midilli kuyruğuna ya da taramaya yetecek kadar uzun olabilir. Kulağın arkasında ve bu iki ölüm seçeneği, renginizi korumak için sık sık salonda olmanıza gerek kalmayacağını garanti eder.

Uzun saç ombre veya balayage

Bu popüler ünlü görünüm uzunluğunu koruyan ve saçını kesmeden ödün vermek istemeyenlere bakmak. Uçlarınız güneş öpülmüş görünmek için ağartılmış olduğundan ve kökleriniz el değmeden gittiğinden, bu renk türlerinin bittiğinde hemen hemen hiç salon bakımı gerektirmez. Birçoğu, kapsamlı YouTube dersleri ve özellikle Revlon'un Frost 'N Glow kitleri ile bunu yaparken başarılı oldu. Doğum izniniz sırasında toplanmış olsanız bile, güneşli, eğlenceli ve genç bir anneyi yansıtan düşük riskli bir değişimdir.

Orta Boy Vücut Dalga Perdesi

Julianne Hough'da en iyi şekilde görüldüğü gibi, saçınızı orta boyda kesmek ve ince bir dalganın olmasını sağlamak size eğlenceli ve seksi bir görünüm verebilir. Bu, süper bakım gerektirmez, sadece bir miktar bırakıcı saç kremi kullanın ve biraz sıkın, havaya veya fön kurumasına bastırın ve hazırsınız!

"Rachel" ı Geri Getir

O zamanla ilgili, 90'lı yıllar köşeden dönecek. Rachel, hit is Friends Friends'teki Jennifer Aniston'ın karakteri ile ünlüydü. Yüzü saran ve saçınıza çok fazla vücut katan, özellikle sevimli bir saç bandıyla takılı kaldığınızda veya bir saç kurutma makinesi ve yuvarlak bir fırça ile "fışkırtarken" süpürücü bir patlama, katmanlı saç kesimi. Pek çok şekilde stil veya hiç! İstediğiniz görünüm buysa, gelişmişliği ve olgunluğu iletebilir. Olayları ile genç kadar!

Pastel Renkli Dip Boya

Bir kız için pembe veya bir erkek için mavi, bu düşük bakım trendinden yararlanın ve yeni saçınızı bu saç modeli ile kutlayın! Hem esmerlerde (hem de ilk çamaşır suyu) hem de sarışınlarda, uçlarda "batırılmış" bir soluk renk son zamanlarda tüm öfkelenmiştir ve çoğu, balayaj tarzı gibi evde bunu denemekte başarılı olmuştur. İlk önce taahhüt edemiyorsanız veya denemek istiyorsanız, iyi bir yarı-kalıcı boya arayın veya saç kalıbını deneyin.Source by Ivy Brooks

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı