Erkek Saç StilleriKadın Saç StilleriSaç Stilleri

 Marathi Geline Uygun Saç Stilleri

Maharashtra çeşitli kültürlerin, geleneklerin ve inançların ülkesidir. Evlilik, tüm kültürlere mensup insanlar için dini bir kutsal törendir. Maharashtra'da esas olarak devlette çok sayıda din vardır ve bunların her biri evlenirken belli gelenekleri takip eder. Hint gelinleri, en güzel geleneksel giyim ve tarzdaki D günü için giyinir ve süslenir. Her kültür kendi geleneksel eğilimlerini takip eder.

Maharashtrian düğünü için süslenebilecek büyüleyici saç stillerine bir göz atalım. Bir Marathi gelinin seçebileceği saç stilleri, gelinin evleneceği çevreye teğet içinde gelenekselden modernliğe değişebilir.

Klasik geleneksel topuz

Nesillerden nesile geçen saç stillerinden biri ve Maharashtra'daki Marathi kültürünün en popüler gelin saçlarından biri. Geleneksel bir düğünün ardından gelinler tarafından kullanılır. Günümüzde bu topuz, günümüze göre harikaydı. Topuz, genel olarak gelinin genel görünümünü iyileştirmeye yardımcı olabilecek çok sayıda aksesuarı durdurma kapasitesi nedeniyle kadınlar tarafından sevilir.

Örgüler !! Örgüler !! Güzellik seyrediyor

Geleneksel Maharashtrian düğünü bir gelinin saç stilini tek bir örgü halinde içerebilir. Modern günlerde, bu örgüler, ortaya çıkan trendlerle birleşmiş geleneksel görünümü korumak için basit bir şekilde özelleştirildi. Örgüler geleneksel gelin kıyafetlerinin en basiti ile iyi gider. Örgüler aksesuarları, özellikle kalın örgüler üzerinde iyi tutar.

Dağınık Çörekler

Kıvırcık saçlı Marathi gelinleri için ideal bir saç modelidir. Dağınık çörekler, Maharashtrian gelinin bu belirli saç stilini seçerek hoş ve modern bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Dağınık çörekler üzerinde bir veya iki aksesuar kullanarak maceracı olabilirsiniz.

Açık bukleler ve dalgalı saçlar için dalgalar

Açık bukleler ve dalgalar, birçok Marathi gelininin beğenisini kazanmış olan günümüzün en popüler saç modelidir. Açık dalgalar, doğal kıvırcık saçlı veya düz saçlı olan tüm Maharashtrian gelinleri içindir. Düz saçlı gelinler için saç stilini dalgalarla tamamlayan saç stilinizin tam görünümünü ve hissini tamamlar. Bu saç modeli ile geleneksel görünümünüze bir şıklık havası ekleyin.

Çörekler

Maharashtrian düğünleri zaten çoktan topuz saç stilleriyle ilişkilidir ve bu nedenle bu geleneksel Maharashtrian saç stilinden yüksek topuz saç stilinin modern kısaltması kaynaklanmaktadır. Bu saç modeli, geleneksel Marathi gelin gelinliklerinin çoğuyla uyumludur ve peçe saçların çoğunu kaplar ve yüksek topuz saçınızı belirgin şekilde belirginleştirir.

Alaylı örgüler / çörekler ve saç süsleri, Maharashtrian gelinlerinin düğünlere daha modern ama geleneksel bir görünüm kazanması ve düğün görünümünüze göz kamaştırıcı bir görünüm ve çekicilik katması için mükemmel bir yoldur.Source by Jawad Akhta

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı