Erkek Saç StilleriKadın Saç StilleriSaç Stilleri

Patrick Swayze Mullet Saç Modeli

Geç, büyük Patrick Swayze önde gelen erkekler arasında bir efsaneydi. Çok az sayıda film yıldızı bir yıl bir corny romantizm resmi yapabilirdi, sonra arkanı dönüp bir sonraki Road House gibi bir kült klasik aksiyon sahnesi ortaya koydu. Swayze'nin temyizleri cinsiyet engelini aştı ve dedikleri gibi kızlar onu istedi, erkekler de olmak istedi. Nasıl çıkardı? Birçok kişi, numarayı yapan Patrick Swayze kefal olduğuna dair teori kurar.

Swayze ilk olarak bu son teknoloji değişimini Hayalet çağındaki kefalde öncülük etti. Yüzeysel olarak, kefal New York'tan Kaçış gibi filmlerde görüldüğü gibi Kurt Russel kefaliyle karşılaştırılabilir, ancak gerçekte ikisi birbirinden çok farklı. Russel'in tüylü kefuru, arkadaki görüntüsünden sadece biraz daha uzundu ve Bad Dude imajını tanımlayan bir tavır öne sürdü; birini bayanın erkeği olarak tanımlamak için.

Swayze'nin kefalleri daha cesur, daha cesur ve belki de Hollywood'un gördüğü en iyi kefaldi.

Bu kefalü bu kadar özel yapan ne? Sadece şuna bir bak. Önde Elvis Presley tarafından ünlü olan Duck Butt tarzına sahibiz, ancak arka tarafta hem tüylü hem de iyi durumda tutulan muhteşem bir sarışın kilit yeleğine sahibiz.

İşin püf noktası, kullandığı saç kremi olabilir, saçın tüylü olmasına rağmen kabarık, parlak değil, çok parlak olmasına izin verebilir. Daha büyük olasılıkla, Swayze'nin mezara götürdüğü bir sır olabilir, yanlış ellere düşmemesi gereken bir sır. Kuşkusuz, herhangi bir kişi bu bakışı başarabilseydi, doğal seleksiyon süreci, istediği herhangi bir kadını baştan çıkarabilecek herhangi bir eski sarkıktan kurtulacaktı.

Dünyanın önde gelen kefal araştırmacılarından bazıları boşuna, bu görünümü mükemmel hale getirmek için boşuna çabaladılar;

Bizim tavsiyemiz? Farklı şampuanlarla denemeler yapın, cepheyi biraz kızdırın ve düzgün bir görünüm elde etmeyi başarırsanız, o zaman lütfen, sırrınızı hayatınızla koruyun ve büyük bir güçle büyük bir sorumluluk aldığınızı unutmayın.Source by Aaron Sheldon

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı