Erkek Saç StilleriKadın Saç StilleriSaç Stilleri

 Taçlanan Zaferimiz

Erkeklerin saç modelleri, moda trendleri gibi, gelir ve gider. Yıllar boyunca tarih, onları giyenleri geride bırakma eğiliminde harika stiller gördü.

Geçen günlerde, uzun olması prestijliydi. Kral Louis XIV, portreler için poz verdi ve koyu kahverengi uzun bir peruk takmış kamu görünümleri yaptı. Takma adı 'Le Chevelu', seleflerinin çoğundan daha uzun saçı nedeniyle, Kral Chlodio V 'in saçı statünün bir simgesiydi. Royalty uzun süre eğlenirken, köle gibi düşük sınıf vatandaşları kısa ya da başlarını traş ettiler.

Çağlar boyunca, erkeklerin saçları hızlı bir şekilde şekil değiştirdi, çoğunlukla The Beatles gibi müzik trendlerini takip ediyordu; Paspas üstleri. Kötü çocuklar tarafından benimsenen bir stil, Elvis Presley ve James Dean tarafından ünlenen pompadour'du. Jimi Hendrix bize Afro'yu verdi. Bob Marley dreadlocks iken, Bob Dylan darmadağınık bir görünüm, arzulanan hale getirdi. Çok fazla önem vermeyenler için, Albert Einstein'ın tarzını geliştiren, onun çılgın bilim insanını yarattı. persona bir efsane kabul edildi.

En büyük ihtişamımız ilan edilen saçlar erkekler için önemlidir. Seni temsil ediyor! İnsanların size baktıklarında ilk fark ettiği şey saçınızdır. Elbette, hiçbiri yoksa tamamen farklı bir şeydir! Bu yepyeni bir bakış açısı açar, ama eldeki yardım var … peruk. Seçilebilecek stil, uzunluk ve renk çeşitliliği sınırsızdır ve bunlar kişiye göre yeterince derin kazılmayı sağlar. cepler.

Bir erkek için, tam bir saç başının olması çok önemlidir. Kendisini iyi hissetmesini sağlar, bir güven duygusu ve hatta belki de üstünlük duygusu oluşturur. Kadınları çekme şansı, kel meslektaşı olanlardan daha yüksek olarak kabul edilir. Bir hatun flickindeki başrol oyuncusu hiç kel değil mi?

Kelliğin bir tokluk işareti olarak görülmesinin yanı sıra, berbere, kuaföre veya stiliste gitmeye ihtiyaç duymamak gibi birçok avantajı vardır. Bir adamın ilgili ürünlerde kazanabileceği tüm paradan bahsetmiyorum bile. Sabahları her dakika önemli olduğunda, kel bir adam emrinde kesinlikle daha fazla zamana sahip olacak.

Birçok erkek, onunla doğmamış olmasa bile, gençleri boyunca hoş bir saç başını tutacaktır. Maceracı olma zamanı, tutumları ifade etme, ifade verme, şık olma ya da sadece en sevdikleri pop idolleri taklit etme sayısız farklı stilleri denemenin zamanı. Bir erkeğin saçı, bir dereceye kadar kim olduğunu ve kendini nasıl gördüğünü belirler. Bu ilişki çok dokunaklı ve hassas olabilir. Uzaklaşan bir saç çizgisine sahip olanlar için, ya da özellikle erken yaşta yamalar ortaya çıkması iç karartıcı, travmatik ve intihar anı olabilir.

Jason Statham ve Bruce Willis gibi insanlar için, saç veya kellik inceltmenin onlar üzerinde hiçbir olumsuz etkisi yoktur. Tıpkı birçok ünlü insan gibi, çalışan bir saç modeli, saçların çok kısa kesildiği bir vızıltı kesimi buldular.

Maalesef, zamanın geçişi, taçlandırma şerefimize birden fazla şekilde zarar veriyor. Renginin griye dönüşmesi, bazı kadınlar bunu bulsa bile "tuz ve karabiber" # 39; Çok çekici görünüyorsun, çoğu erkeğin canını sıkıyor, en iyi yıllarının arkasında olduklarının bir işareti.
Yenilgiyi kabul etmek, boşuna bir seçenek değildir ve cesurca büyüyen gri tonlarını ölerek, ya da en büyük tabuyu alarak … hepsini tıraş ederek cesaretle göstermeye çalışır.

Saç endüstrisine olan talep çok büyük, kuaför ve stilistler hemen hemen her sokak köşesinde göründüler. Kısa saç, stil, renk veya kullanılabilirlik ne olursa olsun, uzun saçlar kadar güzel olabilir.

Durum ne olursa olsun, hayat bu gibi konular için endişelenmek için çok kısa, bu nedenle saçlarınızı aşağıya çekin. eğer hala varsa ve en çok da hayatın tadını çıkarın.Source by James John

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı