Erkek Saç StilleriKadın Saç StilleriSaç Stilleri

Ünlü Güzellik İpuçları – Yıldızların Saç Modelleri ve Güzellik İpuçları

Ünlüler, özellikle güzellik ve stil meseleleri söz konusu olduğunda büyük hayranlarının tadını çıkarırlar. Bir stil ikonu olan bir ünlü, bir resim oluşturduktan sonra hayranları tarafından taklit edilir. Cilt bakımı, sivilce önleme, saç şekillendirme, vücut ağırlığını azaltma ya da görünüşün iyileştirilmesiyle ilgili diğer herhangi bir konuda olsun, ünlü bir güzellik ipucu hayranları tarafından her zaman takdir edildi. Bu açıdan bakıldığında, günümüzün en iyi ünlü güzellik ipucu, kendi kendine olanlar gibi görünüyor.

Güzelliğin her boyut, şekil ve renkte geldiği ve kendini ifade etmekten ibaret olduğu öğretisinden esinlenerek başkasının stilini taklit etmekten daha fazlası, modern hayranlar kişisel stil için gidiyor. Bir kuşaktan geriye birkaç nesiller, daha az ya da çok aptalca bir görünüm elde etse bile, sadece bir Elvis Presley saç kesimi ya da bir Marilyn Monroe makyajı yapmaktan memnun olacaktır. Yeni nesil Tom Cruise hayranı bunun yerine yıldızın saç stilini kişiliğine en uygun şekilde uyarlar. Benzer şekilde, Julia Roberts'a takıntılı bir kadın kıvırcık bir mahsulü tercih etmeyebilir, daha ziyade saçlarını düz bir şekilde Brooke Shield'ın tarzında spor yapmayı tercih edebilir.

Aynı ünlü güzellik ipucu makyaj ve kıyafetleri için de geçerlidir. Kameranın göze çarpması ve maruz kalması göz önüne alındığında, bir güzellik yarışması kazananının veya bir ünlünün ağır makyaj ve sıradan giysilerden bazıları üzerinde anlaşılması son derece uygundur. Bununla birlikte, günlük yaşamlarda kabul edildiğinde, çok güzel, açıkça göz alıcı görünümlere en iyi şekilde moda cephesinde 'gaflar' denir. Genç kadınların çok fazla aşağıya inip, 'Diva' görünüşünden ziyade 'komşu kızı' görünüşünü tercih etmelerine şaşmamalı.

Ünlülerin çoğu güzelliği 'sadece derinin derisi değil' olarak görür ve bu nedenle sağlık ve tımar konusunda yoğunlaşır. Cilt, saç bakımı ve diğer sağlıkla ilgili konularda doğal ve ev yapımı güzellik ipuçları olarak yararlı tavsiyelerle, bu ünlülerin ibadet etmelerinin en yararlı yönü olur. Yıldızların paylaştığı güzellik sırlarının çoğu, birinin büyüdüğü doğal güzellik ipuçlarından farklı olmasa da, gençler bu zamana kadar test edilen güzellik sırlarına ancak ünlü bir güzellik ipucu şeklinde geldiklerinde dikkat ederler.

Bir ünlü güzellik ipucu gibi bir şey olabilir

o Sağlıklı yaşam tarzına bağlı kalmak

o Vücuda düzenli egzersiz kotası verme

o Artan su alımı

o Meditasyon

o Bal, süt vb. doğal ürünlerin doğrudan uygulanması.

o Ev yapımı güzellik iksirlerinin uygulanması

o TCA cilt peelingleri vb. gibi diğer güzellik bakımlarının uygulanması.

Ev yapımı güzellik ipuçlarının ara sıra yapılan TCA peeling'lerle mükemmel birleşimi, profesyonel stres ve makyaj saldırısını durduracak kadar doğru görünüyor. Hızlı etkili TCA (Trikloroasetik Asit) cilt soyucuları akne, pigmentasyon problemleri, yara ve kırışıklıkların birkaç dakika içinde kaybolmasına neden olur ve tamamen güvenlidir. 6 aydan bir yıla kadar süren kimyasal cilt pul pul dökülmesinin etkileri nedeniyle, pratisyen hekim tarafından uygulama yapılması önerilir. TCA soyma kabiliyetlerinin tıp camiasındaki kabulü, ünlü bir güzellik ipucundan çok daha fazlasını yaptı.Source by David Maillie

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı